Truskawkowe wesele

Sezon truskawkowy w pełni. Przed nami gorący weekend. Szczęśliwi, którzy wybrali go na dzień swojego ślubu. Ciepłe noce sprzyjają też żegnaniu panien i kawalerów. Szkoda, że nie są białe, jak teraz w Petersburgu czy w Oslo.

truskawkowe wesele

Truskawki są słodkie, niepowtarzalnie czerwone i podobno bardzo zdrowe. Co ciekawe, zasoby wody, soli mineralnych i witaminy C pomagają w walce z kacem, który czyha zawsze następnego dnia po udanej imprezie czy przyjęciu. Są lekkie, soczyste, trudno się nimi przejeść. Idealne podczas letnich upałów. Bo co może być lepszego dla ugaszenia pragnienia niż truskawki właśnie? Na przykład Truskawkowe Mojito, którym warto przywitać Waszych gości.

tort

Truskawki warto uczynić motywem przewodnim wesela. Łatwo wkomponować je w przystawki, desery, tort, dekoracje, ozdoby, bukiety, upominki dla gości, pudełka na ciasto w truskawkowej czerwieni, truskawkowe motyle. W kolorze truskawkowym może być dosłownie wszystko. O truskawkowym smaku lub z truskawkowym akcentem.

W sezonie nie są to drogie owoce, dlatego mogą pojawić się na przyjęciu weselnym w ilościach hurtowych. Świeże, pachnące, boskie!

www.fajnewesele.plKategoriaZdjęcieNazwa firmyCenaWojewództwo
oprawa muzyczna Zespół SAY Zespół SAY 0.00 Kujawsko-pomorskie
sale weselne Sala EUPHORIA Sala EUPHORIA 0.00 Śląskie
fotografia Martyna Ciepła Martyna Ciepła 0.00 Cała Polska
sale weselne Romeo i Julia Romeo i Julia 0.00 Śląskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
© 2011 TOTORU Wszystkie prawa zastrzeżone.