Organizacja wesela

Co to jest Multikatalog Ślubny?

Multikatalog Ślubny to multimedialne prezentacje ofert firm związanych z branżą ślubną na płytach DVD oraz interaktywna baza teleadresowa na płycie CD. Dodatkowo Multikatalog Ślubny wspiera rozbudowany serwis internetowy: www.multikatalogslubny.pl.
Multikatalog Ślubny to terminarz, poradnik, informator, dzięki któremu przygotowanie ślubu i wesela, czy organizacja imprezy okolicznościowej będzie tak łatwa jak jeszcze nigdy dotąd.

Idea Multikatalogu Ślubnego

Multikatalog Ślubny to wygoda i oszczędność czasu dla wszystkich, którzy planują organizację imprezy okolicznościowej. Dzięki zawartym w nim informacjom poznasz bliżej ofertę wielu firm. Bez wychodzenia z domu zobaczysz wnętrza restauracji, domów weselnych, posłuchasz sampli zespołów muzycznych, itp. Przejrzyste plansze menu a także interaktywna baza teleadresowa ułatwią Ci wyszukiwanie pożądanych firm.
Multikatalog Ślubny to atrakcyjna alternatywa dla ulotek, serwisów internetowych, czy statycznej reklamy w prasie.

Dla kogo powstał Multikatalog Ślubny

Multikatalog Ślubny powstał głównie z myślą o narzeczonych, jednak będzie także wspaniałym źródłem informacji dla wszystkich osób planujących organizację imprez okolicznościowych: urodzin, komunii, rocznic ślubu, itp.    

Zalety Multikatalogu Ślubnego

Multikatalog Ślubny jest bezpłatny.

Multikatalog jest lekki i wygodny -  Czteropłytowe wydanie: 3 płyty DVD i interaktywna, przejrzysta baza teleadresowa na CD z powodzeniem zmieszczą się w każdej damskiej torebce. Ważący niespełna 200 gram Multikatalog Ślubny zawiera więcej informacji niż 5 kg ulotek.

Multikatalog Ślubny to oszczędność czasu i pieniędzy - bez wychodzenia z domu, nie ruszając się z własnej kanapy zobaczą Państwo wnętrza restauracji, domów weselnych, hoteli, posłuchają sampli zespołów muzycznych, itp.

Multikatalog Ślubny jest ECO.

Zamiast tony papierowych ulotek - wydanie, które może wędrować „z rąk do rąk”. Multikatalog Ślubny wydawany jest raz w roku i posiada roczny termin ważności, dlatego to samo wydanie może posłużyć wielu osobom.

Skorzystałeś, podziel się - podaj dalej.

Ty też możesz być ECO!

Gdzie znajdziesz Multikatalog Ślubny

Multikatalog Ślubny jest bezpłatny, dostępny na targach ślubnych, w urzędach stanu cywilnego, w firmach związanych z branżą ślubną i weselną, w wybranych księgarniach, kioskach, kwiaciarniach oraz u samych reklamodawców. Można go również zamówić wypełniając formularz na stronie internetowej. Szczegółowa lista punktów z Multikatalogiem znajduje się na stronie www.multikatalogslubny.pl

Jakie firmy znajdziesz w Multikatalogu Ślubnym

W Multikatalogu Ślubnym znajdą się firmy świadczące usługi umożliwiające zorganizowanie imprezy okolicznościowej: ślubu, wesela, przyjęcia komunijnego, itp.

POBIERZ PREZENTACJĘ PDF

Katalog Ślubny

ZAMÓW REKLAMĘ W MULTIKATALOGU ŚLUBNYM >>>

 

KategoriaZdjęcieNazwa firmyCenaWojewództwo
oprawa muzyczna Zespół SAY Zespół SAY 0.00 Kujawsko-pomorskie
sale weselne Sala EUPHORIA Sala EUPHORIA 0.00 Śląskie
fotografia Martyna Ciepła Martyna Ciepła 0.00 Cała Polska
sale weselne Romeo i Julia Romeo i Julia 0.00 Śląskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
© 2011 TOTORU Wszystkie prawa zastrzeżone.