totoru

 

Projekt Multikatalog Ślubny na DVD i serwis multikatalogslubny.pl prowadzi agencja reklamowa TOTORU s.c.

Jesteśmy młodą, kreatywną agencją skupiającą grafików, kreatorów mediów, fotografików, marketingowców. Kochamy to co robimy i wiemy jak to robić. Dla nas nie ma połowicznych rozwiązań, ani rzeczy niemożliwych, dlatego wszystko co firmujemy naszym podpisem jest najwyższej jakości.

Świadczymy kompleksowe usługi - od projektu do realizacji w zakresie grafiki, multimediów, marketingu. Kreujemy wizerunki dla firm i marek, tworzymy kampanie promocyjne i reklamowe, projektujemy grafikę - na potrzeby druku i multimediów, fotografujemy, rysujemy, budujemy rozwiązania internetowe a także świadczymy usługi kreatywne Audio/Video. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.totoru.com, gdzie znajdą Państwo szczegółowy zakres świadczonych przez nas usług.

O naszych klientów dbamy najlepiej jak potrafimy, nie tylko dostarczając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, ale także służąc naszą wiedzą i doświadczeniem. Naszym klientom doradzamy najlepsze rozwiązania i roztaczamy nad nimi naszą opiekę.


Projekt Multikatalog Ślubny na DVD i serwis multikatalogslubny.pl prowadzi agencja reklamowa TOTORU s.c.

Jesteśmy młodą, kreatywną agencją skupiającą grafików, kreatorów mediów, fotografików i marketingowców. Kochamy to co robimy i wiemy jak to robić. Dla nas nie ma połowicznych rozwiązań, ani rzeczy niemożliwych, dlatego wszystko co firmujemy naszym podpisem jest najwyższej jakości.

Świadczymy kompleksowe usługi - od projektu do realizacji w zakresie grafiki, multimediów i marketingu. Kreujemy wizerunki dla firm i marek, tworzymy kampanie promocyjne i reklamowe, projektujemy grafikę - na potrzeby druku
i multimediów, fotografujemy i rysujemy, projektujemy i budujemy rozwiązania internetowe a także świadczymy usługi kreatywne Audio/Video. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.totoru.com, gdzie znajdą Państwo szczegółowy zakres świadczonych przez nas usług.

O naszych klientów dbamy najlepiej jak potrafimy, nie tylko dostarczając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, ale także służąc naszą wiedzą i doświadczeniem. Naszym klientom doradzamy najlepsze rozwiązania
i roztaczamy nad nimi naszą opiekę.
KategoriaZdjęcieNazwa firmyCenaWojewództwo
oprawa muzyczna Zespół SAY Zespół SAY 0.00 Kujawsko-pomorskie
sale weselne Sala EUPHORIA Sala EUPHORIA 0.00 Śląskie
fotografia Martyna Ciepła Martyna Ciepła 0.00 Cała Polska
sale weselne Romeo i Julia Romeo i Julia 0.00 Śląskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
© 2011 TOTORU Wszystkie prawa zastrzeżone.